View unanswered posts | View active topics It is currently 29 Mar 2024, 09:05

Forum rules


Παρακαλώ μην χρησιμοποιείτε GREEKLISH ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ γράμματα.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ FORUM ,ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΩΤΗΣΗ - ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ STICKY TOPIC ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗΣ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOPIC ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ.



Reply to topic  [ 5 posts ] 
 Αlcatel 890D δεν σηκώνει εφαρμογές! 
Author Message
User avatar

Joined: 02 Feb 2012, 00:08
Posts: 3
Post Αlcatel 890D δεν σηκώνει εφαρμογές!
Γεια σας παιδιά! :P Τα φώτα σας παρακαλώ, γιατί πραγματικά τα φόρουμ βοηθάνε πολύ όλους μας!
Αυτήν την εβδομάδα πήρα το Αlcatel 890D λειτουργεί κανονικότατα και μάλιστα με βόλεψε πάρα πολύ! :D
Αλλά... :? όταν κατεβάζω μία εφαρμογή από το market, μετά την επανεκκίνηση το κινητό παθαίνει κάτι!
Είτε κάνει μόνο του συνεχείς επανεκκινήσεις, είτε ανοίγει και απλά κλείνει μετά από κάποια δευτερόλεπτα! :?:
Σαφώς και θα το πάω αύριο να ζητήσω αντικατάσταση, αλλά ρε παιδιά γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;
Αυτή δεν είναι η δουλειά τους; Έχει κανείς κάποια ανάλογη εμπειρία; Και φαντάζομαι θα φταίει η συγκεκριμένη συσκευή, το λογισμικό της, και όχι τα συγκεκριμένα κινητά. Έχετε ιδέα από Alcatel;
Χαίρομαι που μπήκα στην παρέα και ελπίζω να βοηθήσω και άλλους... :) και ευχαριστώ εκ των προτέρων! ;)


02 Feb 2012, 00:30
Profile

Joined: 18 Jan 2012, 14:57
Posts: 176
Post Re: Αlcatel 890D δεν σηκώνει εφαρμογές!
Γεια σου φίλε sevi,
πρόσφατα γνωστός μου αγόρασε το Alcatel και δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα.
Επανεκκινήσεις μετά την εγκατάσταση προγραμμάτων; Πρώτη φορά το ακούω αυτό.

Μάλλον πρόβλημα της συσκευής βλέπω ή ίσως και της μπαταρίας. Αν δε στο αντικαταστήσουν, να σου δώσουν τουλάχιστον άλλη μπαταρία να δοκιμάσεις.

Μπορεί όμως να φταίνε και τα προγράμματα που κατεβάζεις. Μπορείς να ελέγξεις πόσο διαθέσιμο χώρο έχεις στην εσωτερική σου μνήμη;


02 Feb 2012, 10:51
Profile
User avatar

Joined: 02 Feb 2012, 00:08
Posts: 3
Post Re: Αlcatel 890D δεν σηκώνει εφαρμογές!
Nα είσαι καλά φίλε μου!

Το κινητό είναι ολοκαίνουριο και μνήμη έχει και τα προγράμματα που κατέβασα είναι από τα γνωστά και τα έχουν πολλοί γνωστοί μου. Πρόσεξα να έχουν και τον μπλε τον ρόμβο που δείχνει ότι είναι πιο ασφαλή!
Αλλά όπως λες, μάλλον είναι της συσκευής το πρόβλημα και όχι της συγκεκριμένης σειράς.
Θα πάω το απόγευμα στο κατάστημα να δούμε...


02 Feb 2012, 15:45
Profile
User avatar

Joined: 02 Feb 2012, 00:08
Posts: 3
Post Re: Αlcatel 890D δεν σηκώνει εφαρμογές!
Λοιπόν, το πήγα στο κατάστημα και μου έδωσαν μία "επιταγή" για να πάρω ό,τι θέλω!
Εξυπηρετικότατοι στο Pyblic!
Τώρα το θέμα μου είναι αν πάρω το ίδιο ή κάποιο άλλο.
Γιατί τα υπόλοιπα κινητά με αυτές τις δυνατότητες (android, dual sim) ξεφεύγουν οικονομικά...
Αν γνωρίζετε τίποτα για Alcatel πείτε μου σας παρακαλώ γνώμες γιατί φοβάμαι μην την ξαναπατήσω! Thanks!


03 Feb 2012, 01:16
Profile

Joined: 18 Jan 2012, 14:57
Posts: 176
Post Re: Αlcatel 890D δεν σηκώνει εφαρμογές!
Ένα φθηνό και ποιοτικό τηλέφωνο (όχι dual sim δυστυχώς) είναι Samsung Galaxy Y.
Δες το αν θέλεις.


03 Feb 2012, 10:39
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 5 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.