View unanswered posts | View active topics It is currently 02 May 2024, 02:25

Forum rules


Παρακαλώ μην χρησιμοποιείτε GREEKLISH ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ γράμματα.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ FORUM ,ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΩΤΗΣΗ - ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ STICKY TOPIC ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗΣ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOPIC ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ.



Reply to topic  [ 1 post ] 
 Προβλημα με εναλλαγη 2g και 3g σε ολες τις Android Συσκευες 
Author Message

Joined: 11 Jan 2010, 23:51
Posts: 2
Post Προβλημα με εναλλαγη 2g και 3g σε ολες τις Android Συσκευες
εδω και λιγο καιρο εχω προβλημα με την συσκευη μου, ξαφνικα χανει το σημα και δεν επανερχεται παρα μονο εαν το κλεισω/ανοιξω ή ενεργοποιησω/απενεργοποιησω το airplane mode.

Παρομοια προβληματα εμφανιστηκαν σε πολλες συσκευες και μαλλον ειναι προβλημα του android.
http://code.google.com/p/android/issues ... akechanges

Εχω την τελευταια εκδοση του senseui για το magic μου και αποτι φαινεται δεν εχει βρεθει λυση.

Εαν το κλειδωσω στο 2g δικτυο δεν εμφανιζει προβλημα, αλλα δεν μπορω να σερφαρω με gprs.

Πηρα στην HTC αλλα μου ζητησαν να τους το στειλω...και κλασσικα βαριεμαι να μαλωνω με ασχετους τεχνικους (κανενας απο αυτους που μιλησα δεν εχει ιδεα για τι μιλαω και το μονο που ξεραν ηταν να μου λενε τον τυφλοσουρτη που εχουν μπροστα τους)
οι οποιοι θα μου περασουν απο πανω το firmware και θα μου το στειλουν πισω.

Εννοειτε οτι το ετρεξα σε safe mode και παλι εκανε τα ιδια.

Ειναι απαραδεκτο να πρεπει να κοιταω συνεχεια το κινητο μου μπας και εκλεισε απο μονο του και εχω χασει κλησεις.

Το προβλημα ξεκινησε 9 μηνες απο την αγορα του χωρις να εχω εγκαταστησει καποιο προγραμμα ή να εχω κανει καποια τροποποιηση


03 Nov 2010, 16:12
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 1 post ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.